Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Technik Usług Fryzjerskich

Sprawy dotyczące oddziału w Dąbrowie Górniczej

Moderator: Dąbrowa Górnicza

Technik Usług Fryzjerskich

Postprzez beatkov » 2011-05-17, 19:44

Witam serdecznie.
Mam pytanie odnośnie uczęszczania do waszej szkoły na profil fryzjerski. Mianowicie chodzi mi o koszty nauki. Czy szkołę opłaca się co miesiąc, w semestrze czy na rok ?
Od kiedy można się zapisywać, kiedy jest rozpoczęcie, czy każdy może się zapisać?
beatkov

Re: Technik Usług Fryzjerskich

Postprzez Dąbrowa Górnicza » 2011-05-18, 15:15

Witam,
koszt nauki na kieruku Technik usług fryzjerskich wynosi 95 zł miesięcznie. Przy wpłacie czesnego za cały semestr nauki z góry otrzymują Państwo 10% rabatu. Każdy Słuchacz wybiera wygodniejszy dla siebie system płatności i opłaca naukę co miesiąc lub za cały semestr z góry. Nabór na pierwszy semestr już trwa a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem przyjęcia do szkoły jest posiadanie wykształcenia średniego. Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu 2011r.Zapraszamy serdecznie do zapisu!
Dąbrowa Górnicza

Postprzez beatkov » 2011-05-19, 19:47

Posiadanie wykształcenia średniego ? Dlaczego nie zawodowego ? Ja jestem po szkole zawodowej i chciałam się zapisać do technikum aby kształcić się dalej ale w innym zawodzie i myślałam właśnie o fryzjerstwie ponieważ skończyłam kierunek odzieżowy i nie zbyt on mnie kręci. No ale szkoda..
beatkov

Postprzez Dąbrowa Górnicza » 2011-05-20, 11:23

Witam,
po ukończeniu zasadniczej szkoły zawodowej może Pani kontynuować naukę u nas w Uzupełniającym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych. Trwa ona jedynie dwa lata i jest bezpłatna. Dopiero po ukończeniu szkoły średniej można kształcić się w Szkole Policealnej w zawodzie Technik usług fryzjerskich.
Dąbrowa Górnicza

Postprzez Dąbrowa Górnicza » 2011-05-24, 13:57

Witam,
po szkole zasadniczej zawodowej nie ma możliwości od razu kontunuowania nauki w Szkole Policealnej. Warunkiem przyjęcia jest ukończenie szkoły średniej.
Dąbrowa Górnicza

Postprzez beatkov » 2011-06-02, 19:40

Hmm.. Szkoda, bo byłam bardzo zainteresowana Państwa ofertą.
beatkov

Powrót do Dąbrowa Górnicza